Alma Harmony Baby Rejuve

Najskuteczniejsze urządzenie na rynku dedykowane do wykonywania zabiegów takich jak: zamykanie naczynek, rumień, trądzik różowaty, usuwanie przebarwień czy fotoodmładzanie. Alma Harmony Baby Rejuve to laser, dzięki któremu spełnisz swoje marzenia o odmłodzonej, gładkiej skórze bez przebarwień i na zawsze pożegnasz zaczerwienienia w obrębie twarzy.

Laser Alma Harmony Baby Rejuve to przede wszystkim bezpieczeństwo i wysoka skuteczność wykonywanych zabiegów. Urządzenie posiada certyfikaty bezpieczeństwa co w połączeniu z odpowiednio przeszkoloną kadrą pracowników daje gwarancję osiągnięcia upragnionego efektu, przy zachowaniu najwyższej troski o bezpieczeństwo osoby poddającej się zabiegowi. Alma Harmony Baby Rejuve to laser o szerokim spektrum działania, dzięki czemu oferuje szeroką gamę zabiegów na twarz i ciało. Efektem zabiegów laserowych jest redukcja zmian pigmentacyjnych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa gęstości skóry i wyrównanie kolorytu oraz redukcja rumienia i zamykanie naczynek.

 

Cennik

Zamykanie naczynek/rumień/trądzik różowaty – od 200 zł

Usuwanie przebarwień – od 250 zł

Fotoodmładzanie  –  od 400 zł

 

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu?

Zaczerwieniasz się przy każdej zmianie temperatur lub już po pierwszej lampce wina? Codziennie zmagasz się z trudem ukrycia pod makijażem popękanych naczynek? A może każdego dnia patrząc w lustro widzisz w odbiciu przebarwienia posłoneczne? Jeśli na którekolwiek z pytań Twoja odpowiedź brzmi TAK to jest to zabieg właśnie dla Ciebie! Niewielkie naczynka i rubinki usuwamy podczas 1 wizyty! Przebarwienia, czy rumień wymagają najczęściej kilku spotkań, ale gwarantujemy, że będzie Ci ciężko uwierzyć w efekty jakie potrafimy osiągnąć.

czas

Czas zabiegu

30-60 minut

 

koszt

Koszt

250 zł – 600 zł 

 

obszary

Obszar wykonania zabiegu

twarz, szyja, dekolt, dłonie, pojedyncze zmiany zlokalizowane w obrębie całego ciała

 

odstęp

Odstęp między wizytami

 14 – 21 dni

ból

Znieczulenie

 brak

seria

Seria

 1-6

 Dodatkowe informacje o zabiegu 

 • Zmiany naczyniowe
 • Rumień
 • Rozszerzone naczynka
 • Trądzik różowaty
 • Przebarwienia
 • Rozszerzone pory
 • Skóra pozbawiona jędrności i blasku

Jak każdy zabieg wykonywany u nas rozpoczynamy od szczegółowej konsultacji oraz analizy stanu skóry. Rozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach wobec efektów zabiegu. Opowiadamy o kolejnych etapach zabiegu, a Ty masz czas na zadawanie pytań, dzięki którym poddasz się zabiegowi w przekonaniu o słuszności jego wyboru. Następnie przechodzimy do przygotowania skóry i części właściwej zabiegu. Podczas wykonywania zabiegów takich jak zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, likwidacja rumienia i trądziku różowatego każdorazowo zabezpieczamy oczy pacjenta poprzez nałożenie specjalnych okularów. Skóra do zabiegu zawsze zostaje dokładnie oczyszczona i osuszona. Podczas zabiegu pracujemy głowicą na żelu do usg, nie bezpośrednio na gołej skórze. W zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć podczas zabiegu, skórę możemy w między czasie chłodzić co zwiększa komfort pacjenta. Po opracowaniu całej powierzchni zmywamy nadmiar żelu, doczyszczamy skórę, osuszamy i stosujemy specjalny krem łagodzący podrażnienia i zabezpieczający skórę. 

Z zależności od wybranej techniki pracy, czas zabiegu będzie się wahał w przedziale od 20 do 60 minut. Zamknięcie pojedynczego naczynka to krótka chwila, zatem cała wizyta zajmie ok 20 min, zaś zabieg fotoodmładzania na okolicę twarzy,szyi i dekoltu to zdecydowanie dłuższy zabieg, zatem tu przewidujemy ok godziny na całą wizytę.

Twarz, szyja, dekolt i dłonie to najczęściej wybierane strefy, natomiast mamy możliwość opracowania pojedynczych zmian niemal na całym ciele. Wszystko będzie zależało od problemu z jakim przyjdzie nam się zmierzyć.

Niektóre zabiegi takie jak zamykanie pojedynczego naczynka to 1-3 zabiegów wykonywanych co ok 2-3 tygodnie, ale już zabieg mający na celu znaczącą redukcję rumienia na całej powierzchni twarzy to ok 3-6 spotkań z częstotliwością ok 2-3 tygodni. Fotoodmładzanie to średnio 3-6 spotkań co 2-3 tygodnie, a usuwanie przebarwień to najczęściej 2-4 wizyt co ok 3 tygodnie.

Zamknięcie pojedynczego naczynka nie sposób nawet zauważyć. Sam zabieg jest szybki i bezbolesny. Natomiast zabiegi na większych obszar, gdzie czas ekspozycji na działanie lasera jest dłuższy odbywają się z udziałem odczucia intensywnego ciepła w czasie podawania wiązki. Oczywiście w chwilę po wykonaniu zabiegu, chłodzimy skórę głowicą lub specjalnie dostosowanymi do tego celu zimnymi okładami, aby przynieść skórze ukojenie. Zabiegi na dłonie często określane są mianem przyjemnych z delikatnym uczuciem ciepła na powierzchni skóry.

W zależności od wybranego zabiegu reakcje skóry będą różne. W przypadku zabiegu zamykania pojedynczego naczynka, nie będzie żadnej reakcji, ani okresu rekonwalescencji. Zabieg taki jak fotoodmładzanie na dłonie będzie dawał uczucie delikatnego ciepła, które po krótkiej chwili ustąpi i nie pozostawi po sobie żadnego śladu. Po zabiegu usuwania przebarwień należy spodziewać się celowego ściemnienia miejsca poddawanego zabiegowi, to naturalny proces redukujący zmianę w danym obszarze. Najbardziej odczuwalne będą zabiegi takie jak zamykanie naczynek na większych powierzchniach np. całej twarzy czy dekoltu oraz w przypadku zabiegów redukujących rumień. Tu może się pojawić intensywne zaczerwienienie skóry, uczucie podrażnienia, swędzenia i zwiększonej tkliwości. Obrzęk, opuchlizna i intensywne ciepło to również reakcje, których należy się spodziewać po zabiegu. Jak długo goi się skóra po laserze? Opisane powyżej objawy po zabiegu mogą się utrzymywać od kilku godzin po zabiegu nawet do kilku dni. Wiele zależy od tego z jak dużym problemem mamy do czynienia oraz od indywidualnych predyspozycji skóry do gojenia się.
Skóra po laserze może być podrażniona, obrzmiała, opuchnięta i tkliwa. W czasie rekonwalescencji należy traktować skórę w miejscach poddawanych zabiegowi ze szczególną ostrożnością. Delikatne mycie skóry, nie pocieranie podczas demakijażu czy osuszaniu. Nie należy również narażać skóry na działanie intensywnego ciepła takiego jak para wodna unosząca się w powietrzu podczas gotowania czy w czasie kąpieli. Należy unikać sauny, chlorowanej wody do czasu ustąpienia objawów. Skórę należy nawilżać i chronić przed słońcem.

Tak, zdecydowanie. Niezależnie od rodzaju wykonanego zabiegu z użyciem lasera Alma Harmony Baby Rejuve należy stosować kremy z wysokim filtrem minimum 2 tygodnie po zabiegu, jak również przez cały czas trwania serii zabiegów.

 • Ciąża i laktacja
 • Choroby nowotworowe
 • Bielactwo
 • Rozległe tatuaże w miejscu poddawanym zabiegowi
 • Bliznowce w obszarze leczenia
 • Cukrzyca
 • Epilepsja
  Zażywanie leków przeciwzakrzepowych
 • Zaburzenia hormonalne
 • Rozrusznik serca
 • Nie leczone nadciśnienie
 • Skłonność do krwotoków
 • Uszkodzenia naskórka w miejscu poddawanym zabiegowi
 • Choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry
 • Opryszczka w dniu zabiegu
 • Metalowe implanty w miejscu poddawanym zabiegowi
 • Zapalenia stawów
 • Gorączka i stany osłabienia odporności