Dalton Marine Cosmetics

Linia zabiegów Dalton Marine Cosmetics dostosowana jest do różnych typów cery oraz różnych problemów skórnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować zabieg do Waszych potrzeb.

Morskie dziedzictwo – wyjątkowe hasło tej marki, zadziwiające podobieństwo składu mineralnego wody morskiej do osocza krwi i chłonki, które jest odpowiedzią na efektywność terapeutyczną zabiegów. Zawartość wszystkich niezbędnych minerałów i pierwiastków śladowych dla funkcjonowania aż 70 trylionów komórek w naszym organizmie!

 

Cennik

 • Oyster  280 zł
 • Extreme Lift  380 zł

Linie zabiegów Dalton?

W linii zabiegów Dalton Marine Cosmetics wyróżniamy następująco:

Oyster – dla skór mieszanych, tłustych, zanieczyszczonych, świecących się

Extreme Lift – zabieg ekstremalnie liftingujący i wygładzający z trójwymiarowym efektem anti-aging

czas

Czas zabiegu

 60 minut

 

koszt

Koszt

280 zł – 380 zł 

 

obszary

Obszar wykonania zabiegu

Twarz, szyja, dekolt

 

odstęp

Odstęp między wizytami

7 dni

ból

Znieczulenie

 Brak

seria

Seria

 4 zabiegi

 Dodatkowe informacje o zabiegu Dalton

Q10: zabezpieczenie przed oznakami starzenia się skóry, odżywienie skóry, skóra zmęczona, z widocznym brakiem nawilżenia.

Soul: odżywienie, rewitalizacja skóry, wzmocnienie witalności i bariery ochronnej skóry.

Oyster: zmatowienie skóry, zmniejszenie porów, działanie przeciwstarzeniowe, poprawa strukturalna skór grubych, szorstkich, męskich, wyrównanie kolorytu skór wyświecających się

Extreme Lft: działanie liftingujące, napinające, redukcja napięcia mięśniowe, spłycenie zmarszczek, nawilżenie i odżywienie skóry, intensywna rewitalizacja, pobudzenie funkcji witalnych skóry

Derma Control: stany zapalne skóry, redukcja wyprysków, normalizacja pracy gruczołów łojowych, regeneracja skóry podrażnionej, wspomaganie nawilżenia skóry problematycznej

Redness Control: zmniejszenie zaczerwienień, zmniejszenie widoczności teleangiektazji, stabilizacja naczyń krwionośnych, działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne, ukojenie skóry podrażnionej.

Jak każdy zabieg wykonywany u nas rozpoczynamy od szczegółowej konsultacji oraz analizy stanu skóry. Rozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach wobec efektów kuracji. Opowiadamy o kolejnych etapach zabiegu a Ty masz czas na zadawanie pytań, dzięki którym poddasz się zabiegowi w przekonaniu o słuszności jego wyboru. Schemat zabiegów pielęgnacyjnych od Dalton Marine Cosmetics opiera się na budowie podstawowej, tj. oczyszczenie skóry, tonizacja, peeling, intensywna pielęgnacja i pielęgnacja końcowa. W zależności od rodzaju cery i ustalonego planu działania można zabiegi rozbudowywać o dodatkowe maski i serum.

Czas każdego zabiegu z lini Dalton Marine Cosmetics to 60 minut.

Dalton Marine to zabiegi przeznaczone na pielęgnację okolicy twarzy, szyi i dekoltu.

Seria zabiegów to 4 spotkania w odstępach czasu co 7 dni. W przypadku zabiegów z linii Dalton Marine Cosmetics bardzo ważne jest, aby w miarę możliwości spotykać się dokładnie raz w tygodniu, tak by zabiegi miały szansę być wykonane w każdym cyklu przebudowy skóry. Dla podtrzymania efektów rekomendujemy zabiegi przypominające z częstotliwością 1 raz na 28 dni.

Absolutnie nie, zabiegi są relaksacyjne i odprężające z bardzo przyjemnymi nutami zapachowymi.

Zabiegi pielęgnacyjne od Dalton Marine Cosmetics są zabiegami, które nie wyłączają nas z codziennej aktywności. Skóra po zabiegu jest przyjemna w dotyku, miękka, nasycona, wzmocniona zostaje bariera ochronna. Zachęcamy do nie nakładania makijażu tuż po zejściu z fotela, tym samym dając skórze możliwość dalszej pracy. Przy skórach bardziej wrażliwych może pojawić się delikatne zaróżowienie, które powinno po krótkim czasie ustąpić samoistnie.

Codzienna pielęgnacja powinna być oparta przede wszystkim na konsultacji kosmetologicznej podczas wizyty i stosowana z wykorzystaniem odpowiednich produktów. Pielęgnacja skóry po każdym zabiegu powinna być oparta na zasadach: zmiany poszewki na poduszce w dniu wizyty, dla czystego środowiska, braku klimatyzacji wiejącej bezpośrednio na twarz, unikania gorącej pary podczas gotowania wprost na obszar zabiegowy, wymiany ręcznika do osuszania twarzy. Poza tym nie ma żadnych dodatkowych, specjalnych zaleceń.

Linie produktów nie wymagają stosowania kremów z filtrem, tak więc można stosować zabiegi od Dalton Marine Cosmetics przez cały rok. Jedynym wyjątkiem jest użycie produktów zawierających kwasy, w takim wypadku informujemy o należytym stosowaniu produktów z UV.

 • Przerwana ciągłość naskórka
 • Choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze
 • Zabiegi chirurgiczne w miejscach poddawanych zabiegowi
 • Opryszczka (w dniu wizyty)
 • Alergie na stosowane preparaty
 • Nowotwory (poniżej 5 lat od odzyskania zdrowia) (przeciwwskazanie względne)
 • Ciąża i okres karmienia piersią (przeciwwskazanie względne)

Q10: zabezpieczenie przed oznakami starzenia się skóry, odżywienie i głębokie nawilżenie

Soul: odżywienie, rewitalizacja skóry, wzmocnienie witalności i bariery ochronnej skóry

Oyster: zmatowienie skóry, zmniejszenie porów, działanie przeciwstarzeniowe, poprawa strukturalna skór grubych, szorstkich, męskich, wyrównanie kolorytu skór wyświecających się

Extreme Lift: działanie liftingujące, napinające, redukcja napięcia mięśniowe, spłycenie zmarszczek, nawilżenie i odżywienie skóry, intensywna rewitalizacja, pobudzenie funkcji witalnych skóry

Derma Control: złagodzenie stanów zapalnych skóry, redukcja wyprysków, normalizacja pracy gruczołów łojowych, regeneracja skóry podrażnionej, wspomaganie nawilżenia skóry problematycznej

Redness Control: zmniejszenie zaczerwienień, zmniejszenie widoczności teleangiektazji, stabilizacja naczyń krwionośnych, działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne, ukojenie skóry podrażnionej.

Q10 – dynamiczna koncepcja pielęgnacji skóry.
Dzięki skutecznemu połączeniu ekstraktu morskiego Celumer i koenzymu Q10 dynamicznie aktywujemy metabolizm komórkowy, chroniąc przed wolnymi rodnikami. Formuła zabiegu czynnie zabezpiecza przedwczesnemu starzeniu się skóry. Zabieg polecamy dla wszystkich osób pragnących zadbać o wygląd skóry i odpowiednie nawilżenie.

Soul – harmonia piękna w koncepcji pielęgnacji skóry.
Soul to zestaw produktów dla wyjątkowych kobiet. Cenny ekstrakt morski Celumer połączony z wyselekcjonowanymi roślinami Orientu. Soul to szeroki zakres działania preparatów dla zdrowej, promiennej, gładkiej skóry. Doskonały dla delikatnej i harmonijnej cery oraz nowej pewnej siebie kobiecości.

Oyster – zmniejszająca pory i matująca koncepcja pielęgnacji skóry.
Linia Oyster oparta na ekstrakcie morskim Celumer wzbogacona dodatkowo o wyciąg z muszli ostryg i olej pistacjowy, oprócz działania przeciwzmarszczkowego, posiada właściwości matujące i zmniejszające pory. Zabieg polecamy dla skór mieszanych, tłustych, zanieczyszczonych, świecących się.

Extreme Lift – koncepcja natychmiastowego wygładzenia zmarszczek.
Specjalna linia EXTREME LIFT to ekstrakt morski Celumer wzbogacony o wyciąg Jambu Extract, który natychmiastowo liftinguje i wygładza zmarszczki. Ten naturalny substytut botuliny roślinnej działa rozluźniająco na skurcze mięśni twarzy. Systematyczne zabiegi gwarantują przywrócenie młodego, zdrowego wyglądu skóry.

Derma Control – koncepcja czystej skóry.
Derma Control to wyszukany zestaw dermokosmetyków o unikatowym połączeniu minerałów i peptydów morskich o działaniu antybakteryjnym. Uzyskane dzięki biotechnologii w naturalny sposób przyspieszają terapie przeciwtrądzikowe. Zapobiegają stanom zapalnym, redukują wypryski, normalizują pracę gruczołów łojowych. Bez podrażnienia i wysuszenia naskórka przyspieszają leczenie, a także przywracają naturalną równowagę, aby skóra odzyskała nieskazitelny wygląd.
Badania kontrolne przedstawiają następujące wyniki:

 • o 55% zmniejszenie wyprysków
 • o 52% redukcja stanów zapalnych
 • o 61% redukcja zaczerwienień
 • o 42% redukcja zaognionych stanów zapalnych
 • o 61% poprawa kondycji skóry

Redness Control – koncepcja pielęgnacji skóry naczyniowej.
Kluczem do spokojnej i dobrze wypielęgnowanej skóry jest odpowiedni dobór preparatów. Linia Redness Control to połączenie naturalnych ekstraktów morskich i kompozycji roślinnych zapewniających widoczne rezultaty oraz szybkie właściwości kojące. Formuła 5 ziół: kasztanowiec, ruszczyk, korzeń lukrecji, nagietek, wąkrotka azjatycka, skutecznie zmniejsza zaczerwienienia oraz chroni i zapobiega pękaniu naczynek. Różnorodna gama preparatów zaspokaja indywidualne potrzeby każdej, nawet bardzo wymagającej skóry.

Dalton Marine Cosmetics