Kriolipoliza CoolTech

Geneo to zabieg odmładzający, nawilżający, rozjaśniający, redukujący zmarszczki i zwężający pory. Poprawia koloryt skóry, regeneruje, zwiększa gęstość skóry, poprawia owal twarzy. 

O pozytywnych działaniach zabiegu można by książkę napisać 😉 

Jak wygląda przygotowanie do zabiegu?

Klasycznie jak każdy zabieg rozpoczynamy od demakijażu i tonizacji. W tym czasie zaczynamy już rozmawiać o potrzebach skóry, Twoich oczekiwaniach wobec zabiegu, o uczuleniach jakie występują u Ciebie (lub nie) na składniki kosmetyków, czy artykuły spożywcze. 

Po odpowiednim przygotowaniu skóry, ustaleniu przebiegu zabiegu, zapewnieniu, że zostałaś odpowiednio przygotowana (zabezpieczona linia włosów, okryta klatka piersiowa, a Ty cała przykryta kocem) by przejść do etapu przeżywania Twojej chwili relaksu, w miejscu gdzie rozpoczyna się Twoja własna metamorfoza. 

Jak wygląda przebieg zabiegu? 

Zabieg obejmuje okolicę twarzy, szyi oraz dekoltu (czasami dodatkowo dłonie – one również zasługują na to by o nie dbać). Nie wykonujemy tego zabiegu rozdzielnie, np. wyłącznie na twarz (choć niejednokrotnie spotkasz się na innych stronach z cennikiem osobnym na twarz, na twarz + szyję oraz na komplet), ponieważ uważamy, że twarz, szyja i dekolt stanowią jedną całość i pielęgnować należy wszystkie te części ciała, nie jedną. 

Całą okolicę poddawaną zabiegowi już na początku dzielimy na dwie części – prawą i lewą. Zabieg wykonujemy z podziałem na strony. Dlaczego? Otóż zaraz po zakończeniu wszystkich czynności związanych z prawą stroną dostajesz od nas niepowtarzalną szansę by OD RAZU POCZUĆ EFEKTY ZABIEGU !!!! Tak, dokładnie tak, różnica w kondycji skóry, jej gęstość oraz stopień nawilżenia odczuwalne są na kilka sekund po zakończeniu procesu! Możesz to poczuć pod własnymi palcami, dotykając skórę we wcześniej wskazany przez nas sposób. Nie możesz uwierzyć? A jednak 🙂 Wszyscy mówią, że to nie możliwe, jednak wystarczy 30 min od początku wizyty kiedy to przyznajecie nam rację i słyszymy ,, O nie, to naprawdę moja skóra?” ,, Jak Ty to zrobiłaś?” ,,Czy to jakieś czary?” – a Ty? Jaki okrzyk zdumienia wydobędziesz z siebie kiedy ciężko będzie Ci uwierzyć w to co się właśnie zadziało ? 🙂 Jak tylko ochłoniesz z emocji, przejdziemy płynnie do lewej strony, tak by i ta mogła cieszyć się nową jakością 🙂 

Na zakończenie zabiegu, w zależności od potrzeb skóry stosujemy (lub nie) maskę (odpowiednią dla danej cery). Po upływie dedykowanego preparatowi czasu, zmywamy, tonizujemy i na koniec nakładamy najlepiej dopasowany do Ciebie krem 🙂 

Do zabiegu może zostać włączone również serum oraz masaż pobudzający lub relaksujący na całą okolicę 🙂 

Dla kogo jest zabieg Geneo? 

Zabieg z wykorzystaniem technologii Geneo zapewnia odmłodzenie, rozjaśnienie i odżywienie skóry. W zależności od efektów, które chcemy uzyskać, zabieg można wykonać w aż pięciu wariantach: Balance, Hydratante, Illuminate, NeoBright ECO, NeoRevive ECO, Revive.

Zabieg polecamy zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Ile czasu trwa zabieg? 

Dla wszystkich zaganianych, zapracowanych i stale ubolewających na brak czasu, pełna procedura zabiegu może trwać maksymalnie do 45 mim. Geneo Express to pełna procedura zabiegowa stworzona z myślą o osobach walczących z czasem dla siebie, ale które chcą mieć szansę zadbać o siebie choćby w krótszym czasie.

Najczęściej jednak czas trwania zabiegu to 90 min – nie lubimy się spieszyć kiedy mamy dać Twojej skórze to co najlepsze 🙂 Jeśli Ty znajdziesz dla siebie więcej wolnego czasu i pozwolisz nam się rozpieścić, wypełnimy każdą wspólnie spędzoną minutę z korzyścią dla Twojej duszy i ciała 🙂 

Jaki jest zabieg Geneo w pigułce!

* Metoda „3w1”: złuszczanie, wchłanianie składników odżywczych i dotlenienie skóry.

* Naturalne dotlenienie.

* Maksymalna higieniczność, dzięki sterylnym elementom (jeden pacjent = jeden zestaw zabiegowy).

* Maksymalne wchłanianie składników odżywczych zawartych w formułach pielęgnacyjnych. 

* Doskonałe efekty potwierdzone klinicznie. 

* Odpowiedni dla każdego typu, karnacji skóry i wszystkich obszarów twarzy.

* Zabieg „lunchowy” natychmiast po zabiegu można wrócić do czynności codziennych.

Jaki jest koniec tej opowieści? 

To nie bajka. Nie opis, który ma zachwycić. To spisane przeze mnie w 15 minut uczucia i reakcje Twoich poprzedniczek 🙂 To też powód, dla którego znajdziesz ten zabieg w Hamak-u – gdybym ja się w nim nie zakochała, gdyby nie dawał tak wspaniałych efektów, gdybym nie widziała, że działa – nie byłoby go na liście ,,moich zabawek”. Kropka. 

Mam szczerą nadzieję, że udało mi się wyczerpać temat, a Ciebie nie zanudzić, że wiesz już wszystko co jest Ci potrzebne do podjęcia decyzji, czy jest to zabieg dla Ciebie, czy nie. 

A może to doskonały pomysł na prezent dla kogoś Ci bliskiego? 

Pozostawiam Cię z Twoimi przemyśleniami 🙂 

Ten wpis przygotowała dla Ciebie: 

Kamila 

Jak schudnąć szybko i skutecznie? Z kriolipolizą Cooltech to proste i bezpieczne! Odchudzanie poprzez zamrażanie? To możliwe! Innowacyjna i bezpieczna technologia CoolTech wywołuje efekt lipolizy, który polega na trwałym usuwaniu zbędnej tkanki tłuszczowej w wyniku jej ekspozycji na niską temperaturę. W trakcie zabiegu, który trwa od 60 do 70 minut, możesz czytać książkę, pracować czy dzwonić do bliskich. W międzyczasie Twoje ciało będzie się bezpowrotnie „żegnało” z komórkami tłuszczowymi. Usuwanie zbędnego tłuszczyku nigdy nie było takie łatwe!

 Dlaczego warto skorzystać z zabiegu kriolipolizy CoolTech?

Są trzy najważniejsze korzyści z zastosowania zabiegu Cooltech:

Bezpieczeństwo – Kriolipoliza CoolTech umożliwia precyzyjne i kontrolowanie chłodzenia danego obszaru ciała, przez co nie powoduje skutków ubocznych. Dokładnie określony czas chłodzenia zapewnia skuteczność terapii, bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Kriolipoliza CoolTech posiada certyfikat medyczny, dzięki czemu możesz mieć pewność – wybierając zabiegi u nas, jesteś w 100% bezpieczna. 

Efektywność – urządzenie posiada dwie niezależne głowice zabiegowe, przez co można znacznie skrócić czas potrzebny do wykonania zabiegu oraz bardzo precyzyjnie wskazać miejsce, które ma być poddane zabiegowi.

Trwałe efekty – podczas zabiegu usuwane jest bezpowrotnie od 25% do 35% tkanki tłuszczowej z miejsca poddanego zabiegowi. Mając świadomość, że zabieg trwa tylko 70 minut, to jest to bardzo dobry wynik.

Sam zabieg jest dobrą alternatywą dla liposukcji właśnie przez jego bezpieczeństwo oraz brak konieczności rekonwalescencji.

Przyjdź i przekonaj się sama, jak skutecznie możemy wymodelować Twoje ciało!

Cennik

1 przyłożenie = 1 obszar np. dół brzucha – 600 zł

2 przyłożenia = 2 obszary np. boczki 1000 zł

4 przyłożenia = 4 obszary np. boczki i przywodziciele 1600 zł

 

czas

Czas zabiegu

1,5 – 3 godziny
koszt

Koszt

600 – 1600 zł
obszary

Obszar wykonania zabiegu

uda, pośladki, brzuch, boczki, plecy, wałeczki podstaniczkowe, ramiona
odstęp

Odstęp między wizytami

3 – 6 tygodni
ból

Znieczulenie

brak
seria

Seria

1 – 3 zabiegi

 Dodatkowe informacje o zabiegu 

Zabieg wskazany jest dla osób, które chcą pozbyć się zbędnej ilości tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w trudnych do wyćwiczenia miejscach. Kriolipoliza jest zabiegiem miejscowym, zatem należy wybrać najbardziej problematyczne miejsca, w których lubi gromadzić się zbędny tłuszcz. Podczas jednego zabiegu jesteśmy w stanie zredukować ilość tkanki tłuszczowej nawet o 25-35%.

Podczas zabiegu najważniejsza jest konsultacja. Szczegółowe omówienie problematycznych obszarów i ustalenie oczekiwań wobec zabiegu. W dalszej części przechodzimy do badania miejsca zabiegowego oraz oceny stanu skóry i wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Dokładnie zaznaczone miejsca zostają zabezpieczone oryginalną membraną (to bardzo ważne z perspektywy bezpieczeństwa przeprowadzenia zabiegu), odzież wierzchnia zabezpieczona ręcznikami i tak możemy przejść do części właściwej zabiegu. Podczas zabiegu głowice w oparciu o ustalone wcześniej parametry zajmują się pracą nad Twoją tkanką tłuszczową, a Ty możesz robić niemal co tylko zechcesz 🙂 Podczas całej wizyty czuwamy nad bezpieczeństwem jej przebiegu donosząc Ci ciepłą herbatę, wodę czy kawę 🙂 Po upływie dedykowanego czasu, odpinamy głowice, wykonujemy masaż danej części ciała i gotowe 🙂

Sam czas pracy głowic to 60 minut w przypadku nóg lub 70 minut na pozostałe części ciała. Do czasu trwania wizyty należy dodać konsultację i wszelkie czynności przygotowujące do zabiegu zatem czas spotkania możemy opisać następująco:
1 przyłożenie – czyli 1 obszar poddawany zabiegowi np. dół brzucha to 70 minut pracy głowicy, zatem na całą wizytę należy zarezerwować 90 minut.
2 przyłożenia – czyli 2 obszary poddawane zabiegi w tym samym czasie np. przywodziciele (wewnętrzna część ud) to 60 minut pracy głowic, zatem na całą wizytę należy zarezerwować 90 minut.
4 przyłożenia – czyli 4 obszary zabiegowe np. boczki i bryczesy to kolejno 70 minut pracy, krótka przerwa pomiędzy przepięciami głowic i kolejne 60 minut pracy głowic, zatem na całą wizytę należy zarezerwować ok 2,5 godziny.

Zabieg można wykonać na następujące części ciała: uda, pośladki, brzuch, boczki, wałeczki podstaniczkowe oraz ramiona.

W czasie jednej wizyty najbezpieczniej jest wykonać max 4 przyłożenia. Po takim zabiegu efekt jaki osiągamy to redukcja ilości tkanki tłuszczowej nawet do 35%. Jeśli zajdzie potrzeba pogłębienia efektu zabieg w tych samych obszarach można powtórzyć po 6-8 tygodniach. Producent zaleca serię 3 zabiegów w odstępach co 6 tygodni, natomiast z naszego doświadczenia wynika, że nie ma takiej potrzeby 😉 Zabiegi są na tyle skuteczne, że osoby szczupłe z miejscowym problem zlokalizowanej tkanki tłuszczowej już po 1 zabiegu osiągają wymarzony efekt. Natomiast osoby borykające się z większą ilość tkanki tłuszczowej najczęściej wykonują 2 zabiegi w tym samym obszarze z 2 miesięczna przerwa pomiędzy spotkaniami.

Po 3 tygodniach od 1 spotkania można wykonać ponownie 4 przyłożenia, ale w innym obszarze. Nie ma ograniczeń w łącznej ilości przyłożeń dla jednej osoby. Ważne jest aby zabiegi na różnych obszarach były wykonywane z co najmniej 3 tygodniowym odstępem.

Czy zabieg zamrażania komórek tłuszczowych kriolipoliza Cooltech jest bolesny? Na to pytanie jak zawsze, kiedy pada pytanie o ból nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ każdy człowiek ból odczuwa zupełnie inaczej. Zasadniczo jednak ten rodzaj zabiegu traktowany jest jako bezbolesny. Podczas podpinania głowicy przez pierwsze 5-7 min odczuwalne jest delikatne mrowienie, zasysanie fałdu skóry i zimo. Po upływie tego czasu, czyli przez kolejną godzinę właściwie nie ma żadnych odczuć. To jest czas, w którym możesz czytać książkę, oglądać film, pracować, czy po prostu odpoczywać 🙂 Na koniec, czyli podczas odpinania głowicy odczuwalne jest odrętwienie obszaru, zimo i delikatny dyskomfort podczas masażu tego miejsca. I to by było na tyle jeśli chodzi o ból. W kolejnych dniach po zabiegu uczucie towarzyszące miejscom zabiegowym może być kojarzone z zakwasami lub siniakami, tak jakby ktoś mocno obił dany obszar.

Kriolipoliza CoolTech jest bardzo efektywnym i intensywnym zabiegiem (redukcja 25-35% tkanki w 70 minut), dlatego bezpośrednio po nim mogą się pojawić pewne nieprzyjemne odczucia.  Po zabiegu skóra w obszarze zabiegu będzie zaczerwieniona i może występować lekkie ograniczenie czucia. Może również pojawić się delikatne uczucie bólu, podobne do tego, jakie odczuwamy po przyjściu z mrozu do ciepłego pomieszczenia, które ustępuje w ciągu kilku minut. W następnych dniach zaczerwienienie znika i może pojawić się tkliwość, która zanika w dniach kolejnych. Nie zalecamy gorących kąpieli i wizyty w saunie do kilku dni po wizycie. 

Dla pogłębienia efektu i wspomagania organizmu w procesie wydalania zamrożonych komórek tłuszczowych polecamy utrzymać zwiększoną ilość spożywanej wody. Do codziennych aktywności można włączyć spacer lub trening a jeśli czas i możliwości na to pozwalają proponujemy włączyć zabieg Endermologii lub drenaż limfatyczny. Wszystkie te czynności przyczynią się do szybszego oraz głębszego efektu o jakim marzysz 🙂 

Niestety nie każdy może skorzystać z zabiegu CoolTech. Przeciwwskazaniami bezwzględnymi do zabiegu są:

 • Nietolerancja krioterapii,
 • Choroba Raynaud’a,
 • Pokrzywka na skutek działania zimna,
 • Cold Fiber Hypoproteinemia,
 • Niewydolność funkcjonalna narządów (poważna choroba wątroby, serca, nerek itp.),
 • Problemy z naczynkami,
 • Ciąża i karmienie piersią,
 • Nieuregulowana cukrzyca z wtórnymi komplikacjami,
 • Gorączka i infekcja,
 • Chroniczna infekcja HIV, HCV itp.,
 • Choroby systemowe oddziaływujące na skórę – toczeń rumieniowaty, zapalenie skórno-mieśniowe, twardzina,
 • Choroby nowotworowe,
 • Skórne zmiany chorobowe z obszarze zabiegu,
 • Żylaki, zapalenie żył, zakrzepowe zapalenie żył,
 • Korzystanie z solarium lub wystawianie ciała na promienie słoneczne do 14 dni przed zabiegiem,
 • Krioglobulinemia (skłonność do uszkadzania antyciał w niskich temperaturach).

O efektach zabiegu kriolipolizy nie trzeba nawet specjalnie mówić – widać je bowiem gołym okiem 🙂
Zaś w liczbach wygląda to tak:
Nawet do -35% tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w miejscu zabiegu
6-8 tygodni po zabiegu widoczny jest pełen efekt i jest to również czas na podjęcie decyzji czy jest on zadowalający, czy powtarzamy w tym samym obszarze dla pogłębienia redukcji
Nawet do -12 cm w obwodzie przy dobrze zaplanowanych obszarach poddawanych zabiegowi np. boczki i dół brzucha 🙂