Kriolipoliza CoolTech

Kriolipoliza Cooltech to bezinwazyjna i skuteczna metoda modelowania sylwetki poprzez kontrolowane chłodzenie i tym samym uszkadzanie komórek tłuszczowych. Efektem zabiegu jest trwała redukcja tkanki tłuszczowej nawet o 35% w strefie podanej zabiegowi. Odchudzanie poprzez zamrażanie? To możliwe!

Dlaczego kriolipoliza Cooltech jest tak wyjątkowym zabiegiem?

Innowacyjna i bezpieczna technologia stosowana w urządzeniach do kriolipolizy wywołuje efekt lipolizy, który polega na trwałym usuwaniu zbędnej tkanki tłuszczowej w wyniku jej ekspozycji na niską temperaturę. W trakcie zabiegu, który trwa 70 minut, możesz czytać książkę, pracować czy dzwonić do bliskich. W międzyczasie Twoje ciało będzie się bezpowrotnie „żegnało” z komórkami tłuszczowymi.

Usuwanie zbędnego tłuszczyku nigdy nie było takie łatwe!

Kriolipoliza Cooltech - cena zabiegu

 • 1 przyłożenie  = 1 obszar np. dół brzucha  850 zł
 • 2 przyłożenia  = 2 obszary np. boczki 1125 zł
 • 4 przyłożenia  = 4 obszary np. boczki i przywodziciele 1625 zł
 • 8 przyłożeń = 2 x 4 obszary np. boczki i przywodziciele 2800 zł

Kriolipoliza Cooltech - Dlaczego warto skorzystać z zabiegu?

Są trzy najważniejsze korzyści z zastosowania zabiegu kriolipolizy w Hamak SPA:
Bezpieczeństwo – urządzenie do kriolipolizy, którego używamy, umożliwia precyzyjne i kontrolowanie chłodzenia danego obszaru ciała, przez co nie powoduje skutków ubocznych. Dokładnie określony czas chłodzenia zapewnia skuteczność terapii, bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Nasze urządzenie posiada certyfikat medyczny, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jesteś w 100% bezpieczna.

Efektywność – urządzenie, którego używamy, posiada dwie niezależne głowice zabiegowe, przez co można znacznie skrócić czas potrzebny do wykonania zabiegu oraz bardzo precyzyjnie wskazać miejsce, które ma być poddane zabiegowi.

Trwałe efekty – podczas zabiegu usuwane jest bezpowrotnie od 25% do 35% tkanki tłuszczowej z miejsca poddanego zabiegowi. Mając świadomość, że zabieg trwa tylko 70 minut, jest to bardzo dobry wynik.

Sam zabieg jest dobrą alternatywą dla liposukcji właśnie przez jego bezpieczeństwo oraz brak konieczności rekonwalescencji.

Przyjdź i przekonaj się sama, jak skutecznie możemy wymodelować Twoje ciało!

czas

Czas zabiegu

1 – 3 godziny
koszt

Koszt jednego przyłożenia

350 – 850 zł w zależności od pakietu
obszary

Obszar wykonania zabiegu

Uda, pośladki, brzuch, boczki, plecy, wałeczki podstaniczkowe, ramiona
odstęp

Odstęp między wizytami

3 – 6 tygodni
ból

Znieczulenie

Brak
seria

Seria

1 – 3 zabiegi

Kriolipoliza Cooltech - Dodatkowe informacje o zabiegu

Zabieg wskazany jest dla osób, które chcą pozbyć się zbędnej ilości tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w trudnych do wyćwiczenia miejscach. Kriolipoliza jest zabiegiem miejscowym, zatem należy wybrać najbardziej problematyczne miejsca, w których lubi gromadzić się zbędny tłuszcz. Podczas jednego zabiegu jesteśmy w stanie zredukować ilość tkanki tłuszczowej nawet o 25-35%.

Podczas zabiegu najważniejsza jest konsultacja. Szczegółowe omówienie problematycznych obszarów i ustalenie oczekiwań wobec zabiegu. W dalszej części przechodzimy do badania miejsca zabiegowego oraz oceny stanu skóry i wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Dokładnie zaznaczone miejsca zostają zabezpieczone oryginalną membraną (to bardzo ważne z perspektywy bezpieczeństwa przeprowadzenia zabiegu), odzież wierzchnia zabezpieczona ręcznikami i tak możemy przejść do części właściwej zabiegu. Podczas zabiegu głowice w oparciu o ustalone wcześniej parametry zajmują się pracą nad Twoją tkanką tłuszczową, a Ty możesz robić niemal co tylko zechcesz 🙂 Podczas całej wizyty czuwamy nad bezpieczeństwem jej przebiegu donosząc Ci ciepłą herbatę, wodę czy kawę 🙂 Po upływie dedykowanego czasu, odpinamy głowice, wykonujemy masaż danej części ciała i gotowe 🙂 Szczegółowy opis zabiegu znajdziesz na naszym blogu – PRZEJDŹ DO WPISU 

Sam czas pracy głowic to 60 minut w przypadku nóg lub 70 minut na pozostałe części ciała. Do czasu trwania wizyty należy dodać konsultację i wszelkie czynności przygotowujące do zabiegu, zatem czas spotkania możemy opisać następująco:

1 przyłożenie – czyli 1 obszar poddawany zabiegowi, np. dół brzucha to 70 minut pracy głowicy, zatem na całą wizytę należy zarezerwować 90 minut

2 przyłożenia – czyli 2 obszary poddawane zabiegi w tym samym czasie, np. przywodziciele (wewnętrzna część ud) to 60 minut pracy głowic, zatem na całą wizytę należy zarezerwować 90 minut

4 przyłożenia – czyli 4 obszary zabiegowe, np. boczki i bryczesy, to kolejno 70 minut pracy, krótka przerwa pomiędzy przepięciami głowic i kolejne 60 minut pracy głowic, zatem na całą wizytę należy zarezerwować ok. 2,5 godziny

Zabieg można wykonać na następujące części ciała: uda, pośladki, brzuch, boczki, wałeczki podstaniczkowe oraz ramiona.

W czasie jednej wizyty najbezpieczniej jest wykonać maksymalnie 4 przyłożenia. Po takim zabiegu efekt jaki osiągamy to redukcja ilości tkanki tłuszczowej nawet do 35%. Jeśli zajdzie potrzeba pogłębienia efektu zabieg w tych samych obszarach można powtórzyć po 6-8 tygodniach. Producent zaleca serię 3 zabiegów w odstępach co 6 tygodni, natomiast z naszego doświadczenia wynika, że nie ma takiej potrzeby 😉 Zabiegi są na tyle skuteczne, że osoby szczupłe z miejscowym problem zlokalizowanej tkanki tłuszczowej już po 1 zabiegu osiągają wymarzony efekt. Natomiast osoby borykające się z większą ilość tkanki tłuszczowej najczęściej wykonują 2 zabiegi w tym samym obszarze, z 2 miesięczna przerwa pomiędzy spotkaniami.

Po 3 tygodniach od 1 spotkania można wykonać ponownie 4 przyłożenia, ale w innym obszarze. Nie ma ograniczeń w łącznej ilości przyłożeń dla jednej osoby. Ważne jest aby zabiegi na różnych obszarach były wykonywane z co najmniej 3 tygodniowym odstępem.

Czy zabieg kriolipolizy jest bolesny? Na to pytanie jak zawsze, kiedy pada pytanie o ból, nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ każdy człowiek ból odczuwa zupełnie inaczej. Zasadniczo jednak ten rodzaj zabiegu traktowany jest jako bezbolesny. Podczas podpinania głowicy przez pierwsze 5-7 minut odczuwalne jest delikatne mrowienie, zasysanie fałdu skóry i zimo. Po upływie tego czasu, czyli przez kolejną godzinę właściwie nie ma żadnych odczuć. To jest czas, w którym możesz czytać książkę, oglądać film, pracować, czy po prostu odpoczywać. Na koniec, czyli podczas odpinania głowicy odczuwalne jest odrętwienie obszaru, zimo i delikatny dyskomfort podczas masażu tego miejsca. I to by było na tyle jeśli chodzi o ból. W kolejnych dniach po zabiegu uczucie towarzyszące miejscom zabiegowym może być kojarzone z zakwasami lub siniakami, tak jakby ktoś mocno obił dany obszar.

Kriolipoliza jest bardzo efektywnym i intensywnym zabiegiem (redukcja 25-35% tkanki w 70 minut), dlatego bezpośrednio po nim mogą się pojawić pewne nieprzyjemne odczucia.  Po zabiegu skóra w obszarze zabiegu będzie zaczerwieniona i może występować lekkie ograniczenie czucia. Może również pojawić się delikatne uczucie bólu, podobne do tego, jakie odczuwamy po przyjściu z mrozu do ciepłego pomieszczenia, które ustępuje w ciągu kilku minut. W następnych dniach zaczerwienienie znika i może pojawić się tkliwość, która zanika w dniach kolejnych. Nie zalecamy gorących kąpieli i wizyty w saunie do kilku dni po wizycie. 

Dla pogłębienia efektu i wspomagania organizmu w procesie wydalania zamrożonych komórek tłuszczowych polecamy utrzymać zwiększoną ilość spożywanej wody. Do codziennych aktywności można włączyć spacer lub trening a jeśli czas i możliwości na to pozwalają proponujemy włączyć zabieg Endermologii lub drenaż limfatyczny. Wszystkie te czynności przyczynią się do szybszego oraz głębszego efektu o jakim marzysz.

 • Nietolerancja krioterapii
 • Choroba Raynaud’a
 • Pokrzywka na skutek działania zimna
 • Cold Fiber Hypoproteinemia
 • Niewydolność funkcjonalna narządów (poważna choroba wątroby, serca, nerek itp.)
 • Problemy z naczynkami
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Nieuregulowana cukrzyca z wtórnymi komplikacjami
 • Gorączka i infekcja
 • Chroniczna infekcja HIV, HCV itp.
 • Choroby systemowe oddziaływujące na skórę – toczeń rumieniowaty, zapalenie skórno-mieśniowe, twardzina
 • Choroby nowotworowe
 • Skórne zmiany chorobowe z obszarze zabiegu
 • Żylaki, zapalenie żył, zakrzepowe zapalenie żył
 • Korzystanie z solarium lub wystawianie ciała na promienie słoneczne do 14 dni przed zabiegiem
 • Krioglobulinemia (skłonność do uszkadzania antyciał w niskich temperaturach)

O efektach zabiegu kriolipolizy nie trzeba nawet specjalnie mówić – widać je bowiem gołym okiem 🙂
Zaś w liczbach wygląda to tak:
Nawet do -35% tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w miejscu zabiegu
6-8 tygodni po zabiegu widoczny jest pełen efekt i jest to również czas na podjęcie decyzji czy jest on zadowalający, czy powtarzamy w tym samym obszarze dla pogłębienia redukcji
Nawet do -12 cm w obwodzie przy dobrze zaplanowanych obszarach poddawanych zabiegowi np. boczki i dół brzucha 🙂

Kriolipoliza Cooltech - efekty zabiegu

Kriolipoliza Cooltech efekty zabiegu 1
Kriolipoliza Cooltech efekty zabiegu 2