O nas

Poznajmy się!

Hamak SPA to wyjątkowy salon kosmetyczny z ogrodem znajdujący się w Warszawie w dzielnicy Włochy. Od ponad 8 lat dbamy o Wasze samopoczucie oraz doskonały wygląd. Wraz z prężnym rozwojem i stałym poszerzaniem oferty zabiegowej nadszedł czas na nową odsłonę w udoskonalonej przestrzeni. Już od połowy 2021 roku gościmy Was w innym miejscu, o większej powierzchni i z ogromnym ogrodem! Spotkajmy się w Hamaku, gdzie poczujecie jak smakuje życie po naszej stronie piękna!

Kamila Wrzodak-Frydrych

Założycielka marki Hamak SPA Chill&Beauty

Kamila chciała stworzyć miejsce, w którym każdy będzie czuł się swobodnie, bez wstydu i skrępowania. Miejsce, w którym w atmosferze pełnej radości odnajdziesz profesjonalne zabiegi na nawyższym poziomie i poczujesz, że jesteś jego częścią. Czy jej się udało? Chyba tak –  Hamak SPA Chill&Beauty i Kamila to zupełnie inny wymiar, w którym klasyczne wykonanie zabiegu nabiera nowego znaczenia.

Kosmetologia i praca z ludźmi jest jej nieustającą pasją. Nie jest stworzona do pracy mocno precyzyjnej, dlatego nie zajmuje się m.in. paznokciami. Musi czuć, jak Twoja skóra pracuje pod jej palcami, widzieć jak pod wpływem jej pracy zmienia się Twój wygląd, słyszeć Twoje zadowolenie na zakończenie zabiegu – to dla niej największa nagroda i motor napędzający do dalszego rozwijania swoich umiejętności.

Dziś po ponad 10 latach pracy w zawodzie nadal wstaje rano z uśmiechem na twarzy i w podskokach rusza na spotkanie z Tobą!

Kasia

Katarzyna Zegarłowicz

Manager salonu

Kasia wyróżnia się skrupulatnością, dokładnością, wnikliwością, dbałością o szczegóły. Kasia zawsze planuje z dużym wyprzedzeniem, wszystko ma poukładane i dopracowane. Nie lubi nudy, zdecydowanie woli kiedy dużo się dzieje. Na codzień możesz spotkać Kasię w naszej recepcji. Przygotuje specjalnie dla Ciebie najlepszy sezonowy napój, wskaże poczekanię i zadba o wartością dyskusję, która umili czas oczekiwania na Twój zabieg. Kasia wie również wszystko o naszych zabiegach, kosmetykach oraz wydarzeniach, które organizujemy i najlepiej wie jak wygląda nasz kalendarz.
 
Prywatnie Kasia uwielbia podróże, dobrą muzykę i pyszne jedzenie. W wolnym czasie często spotyka się ze znajomymi, wyszukując pięknych nowych miejsc na mapie. Kasia jest też wspaniałą Żoną i najlepszą Mama dla swojego dziecka. Kasia to człowiek, którego nie da się nie lubić.

Justyna Mirodka

Stopień magistra kosmetologii uzyskała na Uniwersytecie Jagielońskim Collegium Medicum w Krakowie.

Justyna stopień magistra kosmetologii uzyskała na Uniwersytecie Jagielońskim Collegium Medicum w Krakowie. Największą satysfakcję daje jej praca z ludzkim ciałem, którą pokochała już na studiach. Po pięciu latach nauki nie spoczywa na laurach, dlatego wciąż szuka nowych szkoleń i uczestniczy w dodatkowych wykładach, by stałe podnosić swoje kwalifikacje.

Justyna wierzy, że zabiegi kosmetyczne wzmacniają samoocenę i samopoczucie każdego z nas. Między innymi dlatego wszystkie zabiegi wykonuje z najwyższą starannością oraz precyzją. Uwielbia spotykać nowych ludzi i poznawać ich nietypowe historie.

Głównym hobby Justyny są podróże (małe i duże), podczas których zrozumiała, że uśmiech to podstawa dobrego dnia, i to właśnie praktykuje na co dzień.

Dominika Ostaszewska

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, której przygoda z kierunkiem zaczęła się od pragnienia niesienie pomocy innym. Obecnie Dominika uczy się w Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie, na kierunku pielęgniarstwo. To wszystko by w przyszłości móc rozwijać się jeszcze bardziej w branży beauty.

Dominika lubi sprawiać, aby przebywając w jej towarzystwie móc czuć się jeszcze lepiej, piękniej i silniej. Niesienie pomocy w zwalczaniu problemów oraz rozwiewanie wątpliwości daje jej ogromną satysfakcję. Lubi poznawać nowych ludzi, ich tysiące charakterów i indywidualnych spojrzeń na świat. W pracy jest niesamowicie skupiona, rozważna i precyzyjna, jednak nie oznacza to, że czas spędzany z nią w gabinecie jest pozbawiony ciekawych rozmów, czy wielu uśmiechów.

Prowadzona od początku swojej drogi zawodowej przez Kamilę stale podnosi swoje kwalifikacje i nie przestaje zaskakiwać proponowanymi rozwiązaniami problemów.

Przyjdź i sprawdź jaką pozytywną osobą jest Dominika oraz przekonaj się o jej umiejętnościach na własnej skórze.

Klaudia

Klaudia Kapalczyk

Stopień licencjata kosmetologii uzyskała w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, kontynuująca naukę na studiach magisterskich o podologicznej ścieżce kształcenia. Uwielbia zagadnienia związane z ludzkim organizmem, kładąc nacisk na tematykę nawiązującą do pojęcia skóry oraz aparatu ruchu. Ceni sobie precyzję i dokładność idące w parze z jej spokojną i cierpliwą osobowością.
Prowadzona od początku swojej drogi zawodowej przez Dominikę i zaopiekowana bezpośrednio przez Kamilę i cały zespół stale rozwija swoje umiejętności praktyczne oraz poszerza wiedzę teoretyczną, biorąc czynny udział w życiu salonu.
Klaudia ma wysoką wrażliwość ukierunkowaną na zwierzęta i sztukę.
Przyjdź i przekonaj się jak ciepłą i serdeczną osobą jest Klaudia.

Sandra Siwińska

Magister fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz osteopata.

Magister fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i instruktorka tańca jazzowego. Tytuł instruktora sportu o specjalności taniec otrzymała w Polskiej Akademii Sportu. Kilka miesięcy temu obroniła również tytuł Osteopaty w Flanders International College of Osteopathy.

Nasza fizjoterapeutka ma holistyczne podejście do pacjenta. Terapia jest dobrana indywidualnie w zależności od schorzenia i stanu Twojego organizmu. W pracy wykorzystuje techniki tkanek głębokich, techniki powięziowe oraz osteopatyczne.