O nas

Poznajmy się!

Hamak SPA to wyjątkowy salon kosmetyczny z ogrodem znajdujący się w Warszawie w dzielnicy Włochy. Od ponad 9 lat dbamy o Wasze samopoczucie oraz doskonały wygląd. Wraz z prężnym rozwojem i stałym poszerzaniem oferty zabiegowej nadszedł czas na nową odsłonę w udoskonalonej przestrzeni. Już od połowy 2021 roku gościmy Was w innym miejscu, o większej powierzchni i z ogromnym ogrodem! Spotkajmy się w Hamaku, gdzie poczujecie jak smakuje życie po naszej stronie piękna!

Kamila Wrzodak-Frydrych

Założycielka marki Hamak SPA Chill&Beauty

Kamila chciała stworzyć miejsce, w którym każdy będzie czuł się swobodnie, bez wstydu i skrępowania. Miejsce, w którym w atmosferze pełnej radości odnajdziesz profesjonalne zabiegi na nawyższym poziomie i poczujesz, że jesteś jego częścią. Czy jej się udało? Chyba tak –  Hamak SPA Chill&Beauty i Kamila to zupełnie inny wymiar, w którym klasyczne wykonanie zabiegu nabiera nowego znaczenia.

Kosmetologia i praca z ludźmi jest jej nieustającą pasją. Nie jest stworzona do pracy mocno precyzyjnej, dlatego nie zajmuje się m.in. paznokciami. Musi czuć, jak Twoja skóra pracuje pod jej palcami, widzieć jak pod wpływem jej pracy zmienia się Twój wygląd, słyszeć Twoje zadowolenie na zakończenie zabiegu – to dla niej największa nagroda i motor napędzający do dalszego rozwijania swoich umiejętności.

Dziś po ponad 10 latach pracy w zawodzie nadal wstaje rano z uśmiechem na twarzy i w podskokach rusza na spotkanie z Tobą!

Ola Kalinoska kosmetolog

Ola Kalinoska

Magister kosmetologii i absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

Ola jest magistrem kosmetologii i absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Podczas studiów z powodzeniem przeprowadziła pionierskie badania na temat kolagenu i jego wpływu na transport jonów w skórze.
 
W codziennej pracy zależy jej na dobru oraz satysfakcji klienta, dlatego nieustannie podnosi swoje umiejętności oraz kwalifikacje, m.in. poprzez czytanie najnowszych badań naukowych oraz uczestniczenie w licznych szkoleniach branżowych. Ponadto holistyczne podejście do naszego ciała oraz wykorzystanie wiedzy z różnych dziedzin, pozwala jej na osiąganie jak najlepszych możliwych efektów – zarówno terapeutycznych jak i estetycznych. 
 
Empatia, szczery uśmiech oraz pozytywne nastawienie zawsze jej towarzyszą, dzięki czemu każda wizyta u Oli jest czystą przyjemnością.
Dominika Garstka

Dominika Garstka

Niesamowicie utalentowana, dokładna, precyzyjna i uważna. Taka jest nasza najlepsza stylistka paznokci 

Stylizacją paznokci Dominika zajmuje się od przeszło 7 lat. W tej dziedzinie stawia na estetykę, minimalizm i bezpieczeństwo klienta oraz sterylność miejsca pracy i narzędzi. 

Dominika jednocześnie skończyła kosmetologię, zatem jest nie tylko doświadczoną stylistką paznokci, ale posiada obszerną wiedzę dotyczącą wszystkich wykonywanych zabiegów w Hamak SPA Chill&Beauty. Możesz mieć pewność, że Dominika dobrze Cię pokieruje, kiedy podczas stylizacji paznokci, będziesz potrzebować porozmawiać o innych zabiegach kosmetycznych. 

Prywatnie jest miłośniczką długich pieszych wędrówek, wypraw rowerowych i kulinarnych eksperymentów w domowym zaciszu.
Dominika to oaza spokoju, z głową pełną pomysłów i wiedzy, którą każdego dnia dzieli się ze swoimi podopiecznymi.
Krystyna Melnyk kosmetolog

Krystyna Melnyk

Studentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia

Krystyna zawsze stawia na indywidualne podejście, w jej rozumieniu nie ma przypadków jednakowych. Interesuje ją nie tylko wygląd zewnętrzny Twojej skóry, ale także co się dzieje wewnątrz. Dzięki temu pokieruje Cię właściwą drogą do osiągnięcia wymarzonego celu. Krystyna jest osobą komunikatywną, co sprawia, że wywiad zawsze będzie skutecznie przeprowadzony. 

Prywatnie uwielbia podróżować, szczególnie motocyklem. Podczas podróży szuka nowych inspiracji oraz pomysłów, żeby w pracy z klientem mieć odpowiedź na każde pytanie. Cały czas się rozwija czytając mnóstwo książek oraz uczęszcza na koła naukowe, podczas studiów w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. 

Justyna Malarowska - kosmetolog

Justyna Malarowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia

Justyna studia licencjackie skończyła na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia, skąd wyniosła zamiłowanie do pracy ze skórami problematycznymi i do urządzeń HI-Tech. Aktualnie uczęszcza na studia magisterskie na kierunku Kosmetologia Kliniczna. Dzięki studiowaniu stale się rozwija i udoskonala swoje techniki pracy oraz poznaje aktualne trendy technologiczne i nowe rozwiązania pracy z podopiecznymi. Jest nastawiona na ciągły rozwój poprzez czytanie książek i czasopism branżowych, chodzi na eventy kosmetologiczne oraz szkoli się u autorytetów w tej branży.
Justyna ma głowę pełną pomysłów, co sprawia że jej podejście holistyczne do danego problemu przynosi oczekiwany efekt. Jest pełna empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka dzięki temu prowadzone przez nią terapie są połączeniem przyjemnego z pożytecznym.
Podczas pracy Justyna podchodzi do każdego przypadku indywidualnie i stawia tylko na takie terapie, które pomogą w rozwiązaniu problemu z jakim zmaga się podopieczny.
Prywatnie jest psią mamą i uwielbia podróżowanie w stylu caravaningowym. Jest zakochana w dobrym jedzeniu z różnych zakątków świata i w pracy kosmetologa.