O nas

Poznajmy się!

Hamak SPA to wyjątkowy salon kosmetyczny z ogrodem znajdujący się w Warszawie w dzielnicy Włochy. Od ponad 8 lat dbamy o Wasze samopoczucie oraz doskonały wygląd. Wraz z prężnym rozwojem i stałym poszerzaniem oferty zabiegowej nadszedł czas na nową odsłonę w udoskonalonej przestrzeni. Już od połowy 2021 roku gościmy Was w innym miejscu, o większej powierzchni i z ogromnym ogrodem! Spotkajmy się w Hamaku, gdzie poczujecie jak smakuje życie po naszej stronie piękna!

Kamila Wrzodak-Frydrych

Założycielka marki Hamak SPA Chill&Beauty

(dawniej Beauty Bar)

Kamila chciała stworzyć miejsce, w którym każdy będzie czuł się swobodnie, bez wstydu i skrępowania. Miejsce, w którym w atmosferze pełnej radości odnajdziesz profesjonalne zabiegi na nawyższym poziomie i poczujesz, że jesteś jego częścią. Czy jej się udało? Chyba tak –  Hamak SPA Chill&Beauty i Kamila to zupełnie inny wymiar, w którym klasyczne wykonanie zabiegu nabiera nowego znaczenia.

Kosmetologia i praca z ludźmi jest jej nieustającą pasją. Nie jest stworzona do pracy mocno precyzyjnej, dlatego nie zajmuje się m.in. paznokciami. Musi czuć, jak Twoja skóra pracuje pod jej palcami, widzieć jak pod wpływem jej pracy zmienia się Twój wygląd, słyszeć Twoje zadowolenie na zakończenie zabiegu – to dla niej największa nagroda i motor napędzający do dalszego rozwijania swoich umiejętności.

Dziś po ponad 10 latach pracy w zawodzie nadal wstaje rano z uśmiechem na twarzy i w podskokach rusza na spotkanie z Tobą!

Dominika Ostaszewska

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, której przygoda z kierunkiem zaczęła się od pragnienia niesienie pomocy innym. Obecnie Dominika uczy się w Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie, na kierunku pielęgniarstwo. To wszystko by w przyszłości móc rozwijać się jeszcze bardziej w branży beauty.

Dominika lubi sprawiać, aby przebywając w jej towarzystwie móc czuć się jeszcze lepiej, piękniej i silniej. Niesienie pomocy w zwalczaniu problemów oraz rozwiewanie wątpliwości daje jej ogromną satysfakcję. Lubi poznawać nowych ludzi, ich tysiące charakterów i indywidualnych spojrzeń na świat. W pracy jest niesamowicie skupiona, rozważna i precyzyjna, jednak nie oznacza to, że czas spędzany z nią w gabinecie jest pozbawiony ciekawych rozmów, czy wielu uśmiechów.

Prowadzona od początku swojej drogi zawodowej przez Kamilę stale podnosi swoje kwalifikacje i nie przestaje zaskakiwać proponowanymi rozwiązaniami problemów.

Przyjdź i sprawdź jaką pozytywną osobą jest Dominika oraz przekonaj się o jej umiejętnościach na własnej skórze.

Justyna Mirodka

Stopień magistra kosmetologii uzyskała na Uniwersytecie Jagielońskim Collegium Medicum w Krakowie.

Justyna stopień magistra kosmetologii uzyskała na Uniwersytecie Jagielońskim Collegium Medicum w Krakowie. Największą satysfakcję daje jej praca z ludzkim ciałem, którą pokochała już na studiach. Po pięciu latach nauki nie spoczywa na laurach, dlatego wciąż szuka nowych szkoleń i uczestniczy w dodatkowych wykładach, by stałe podnosić swoje kwalifikacje.

Justyna wierzy, że zabiegi kosmetyczne wzmacniają samoocenę i samopoczucie każdego z nas. Między innymi dlatego wszystkie zabiegi wykonuje z najwyższą starannością oraz precyzją. Uwielbia spotykać nowych ludzi i poznawać ich nietypowe historie.

Głównym hobby Justyny są podróże (małe i duże), podczas których zrozumiała, że uśmiech to podstawa dobrego dnia, i to właśnie praktykuje na co dzień.

Katarzyna Czerwonka

Stylizacją paznokci zajmuje się od przeszło 8 lat.

Stylizacją paznokci zajmuje się od przeszło 8 lat. Choć na początku nie było oczywistym, czy pasja i zamiłowanie do stylizacji paznokci przerodzi się w spełnienie marzeń o pracy idealnej – dokładnie tak się stało.

Profesjonalizm, kreatywność i dokładność to dla niej podstawa. Nie powtarza utartych schematów, a każdą stylizację traktuje jako tą jedną i wyjątkową. Uwielbia tworzyć na paznokciach małe dzieła sztuki, a gdy już dostaje wolna rękę, to już nic nie może jej ograniczyć. Jej wyobraźnia i niesamowity dar do tworzenia z niczego dają finalnie efekty od których nie można oderwać wzroku. Taka właśnie jest Kasia.

Aleksandra Powązka

Ukończyła kosmetologię z tytułem magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Ola ukończyła kosmetologię z tytułem magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Odkąd pamięta interesuje się masażem. Już w czasie studiów pracowała dwa lata w hotelowym spa, gdzie wykonywała profesjonalne masaże oraz zabiegi na ciało i twarz.

W pracy najważniejsze jest dla niej holistyczne spojrzenie na ludzkie ciało i zniwelowanie stresu oraz jego skutków. Prywatnie kocha podróżować, szczególnie lubi piesze wędrówki górskie. Uwielbia się uśmiechać, dzięki czemu przełamuje wszelkie bariery. W gabinecie z nią poczujesz się zaopiekowana/ny. Wejdź do nas, poznaj Olę i przekonaj się jak szybko pomoże Ci się zrelaksować.

Sandra Siwińska

Magister fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym
oraz osteopata.

Magister fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i instruktorka tańca jazzowego. Tytuł instruktora sportu o specjalności taniec otrzymała w Polskiej Akademii Sportu. Kilka miesięcy temu obroniła również tytuł Osteopaty w Flanders International College of Osteopathy.

Nasza fizjoterapeutka ma holistyczne podejście do pacjenta. Terapia jest dobrana indywidualnie w zależności od schorzenia i stanu Twojego organizmu. W pracy wykorzystuje techniki tkanek głębokich, techniki powięziowe oraz osteopatyczne.