Strefa SPA – Himalayan Salt

Strefa SPA - Himalayan Salt

Zabieg Himalayan Salt

Zanurz się w dobroczynnym oceanie harmonii i odnowy dzięki naszemu niezwykłemu rytuałowi Himalayan Salt. To więcej niż tylko masaż – to prawdziwe doświadczenie przywracające równowagę energetyczną, które ukojenie przynosi zarówno dla duszy, jak i ciała.

Podczas tego wyjątkowego rytuału, masaż kamieniami solnymi zostanie połączony z kompletną detoksykacją organizmu. Dzięki naturalnym właściwościom soli himalajskiej, Twoje ciało zostanie oczyszczone z toksyn, a mięśnie odciążone z napięć. Poczuj, jak bóle mięśni ulegają złagodzeniu, a Twój metabolizm zostaje pobudzony do działania, przywracając Ci energię i witalność.

Nie tylko Twoje ciało odnajdzie ukojenie – rytuał Himalayan Salt przyniesie także ulgę Twojej duszy. Zanurz się w głębokim relaksie, odczuwając błogie uczucie spokoju i odprężenia.

A to nie koniec korzyści tego zabiegu! Twoja skóra zostanie niezwykle odżywiona i zrewitalizowana, stając się aksamitnie gładka i ujędrniona. Dodatkowo, masaż twarzy Comfort Touch z użyciem antyoksydacyjnego olejku przywróci witalność Twojej skórze, pozostawiając ją promienną i pełną blasku.

Nie przegap okazji, by zanurzyć się w dobrodziejstwach rytuału Himalayan Salt. Zarezerwuj swoją sesję już dziś i pozwól sobie na chwilę całkowitego odprężenia i regeneracji.

czas

Czas zabiegu

1h 15min

 

koszt

Koszt

490 zł

 

obszary

Obszar wykonania zabiegu

Całe ciało