ZabiegiZabieg Geneo – zdecydowany faworyt wśród klientek ❤️

Zabieg Geneo – zdecydowany faworyt wśród klientek ❤️

Geneo to zabieg odmładzający, nawilżający, rozjaśniający, redukujący zmarszczki i zwężający pory. Poprawia koloryt skóry, regeneruje, zwiększa gęstość skóry, poprawia owal twarzy. 

O pozytywnych działaniach zabiegu można by książkę napisać 😉 

Jak wygląda przygotowanie do zabiegu?

Klasycznie jak każdy zabieg rozpoczynamy od demakijażu i tonizacji. W tym czasie zaczynamy już rozmawiać o potrzebach skóry, Twoich oczekiwaniach wobec zabiegu, o jakie uczuleniach występują u Ciebie (lub nie) na składniki kosmetyków, czy artykuły spożywcze. 

Po odpowiednim przygotowaniu skóry ustaleniu przebiegu zabiegu, zapewnieniu, że zostałaś odpowiednio przygotowana (zabezpieczona linia włosów, okryta klatka piersiowa, a Ty cała przykryta kocem) by przejść do etapu przeżywania Twojej chwili relaksu, w miejscu, gdzie rozpoczyna się Twoja własna metamorfoza. 

Jak wygląda przebieg zabiegu? 

Zabieg obejmuje okolicę twarzy, szyi oraz dekoltu (czasami dodatkowo dłonie – one również zasługują na to, by o nie dbać). Nie wykonujemy tego zabiegu rozdzielnie, np. wyłącznie na twarz (choć niejednokrotnie spotkasz się na innych stronach z cennikiem osobnym na twarz, na twarz + szyję oraz na komplet), ponieważ uważamy, że twarz, szyja i dekolt stanowią jedną całość i pielęgnować należy wszystkie te części ciała, nie jedną. 

Całą okolicę poddawaną zabiegowi już na początku dzielimy na dwie części – prawą i lewą. Zabieg wykonujemy z podziałem na strony. Dlaczego? Otóż zaraz po zakończeniu wszystkich czynności związanych z prawą stroną dostajesz od nas niepowtarzalną szansę, by OD RAZU POCZUĆ EFEKTY ZABIEGU !!!! Tak, dokładnie tak, różnica w kondycji skóry, jej gęstość oraz stopień nawilżenia odczuwalne są na kilka sekund po zakończeniu procesu! Możesz to poczuć pod własnymi palcami, dotykając skórę we wcześniej wskazany przez nas sposób. Nie możesz uwierzyć? A jednak 🙂 Wszyscy mówią, że to nie możliwe, jednak wystarczy 30 min od początku wizyty kiedy to przyznajecie nam rację i słyszymy ,, O nie, to naprawdę moja skóra?” ,, Jak Ty to zrobiłaś?” ,,Czy to jakieś czary?” – a Ty? Jaki okrzyk zdumienia wydobędziesz z siebie kiedy ciężko będzie Ci uwierzyć w to co się właśnie zadziało ? 🙂 Jak tylko ochłoniesz z emocji, przejdziemy płynnie do lewej strony, tak by i ta mogła cieszyć się nową jakością 🙂 

Na zakończenie zabiegu, w zależności od potrzeb skóry stosujemy (lub nie) maskę (odpowiednią dla danej cery). Po upływie dedykowanego preparatowi czasu, zmywamy, tonizujemy i na koniec nakładamy najlepiej dopasowany do Ciebie krem 🙂 

Do zabiegu może zostać włączone również serum oraz masaż pobudzający lub relaksujący na całą okolicę 🙂 

 

Dla kogo jest zabieg Geneo? 

 

Zabieg z wykorzystaniem technologii Geneo zapewnia odmłodzenie, rozjaśnienie i odżywienie skóry. W zależności od efektów, które chcemy uzyskać, zabieg można wykonać w aż pięciu wariantach: Balance, Hydratante, Illuminate, NeoBright ECO, NeoRevive ECO, Revive.

Zabieg polecamy zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 

Ile czasu trwa zabieg? 

 

Dla wszystkich zaganianych, zapracowanych i stale ubolewających na brak czasu, pełna procedura zabiegu może trwać maksymalnie do 45 mim. Geneo Express to pełna procedura zabiegowa stworzona z myślą o osobach walczących z czasem dla siebie, ale które chcą mieć szansę zadbać o siebie choćby w krótszym czasie.

Najczęściej jednak czas trwania zabiegu to 90 min – nie lubimy się spieszyć kiedy mamy dać Twojej skórze to, co najlepsze 🙂 Jeśli Ty znajdziesz dla siebie więcej wolnego czasu i pozwolisz nam się rozpieścić, wypełnimy każdą wspólnie spędzoną minutę z korzyścią dla Twojej duszy i ciała 🙂 

 

Jaki jest zabieg Geneo w pigułce!

 

* Metoda „3w1”: złuszczanie, wchłanianie składników odżywczych i dotlenienie skóry.

* Naturalne dotlenienie.

* Maksymalna higieniczność, dzięki sterylnym elementom (jeden pacjent = jeden zestaw zabiegowy).

* Maksymalne wchłanianie składników odżywczych zawartych w formułach pielęgnacyjnych. 

* Doskonałe efekty potwierdzone klinicznie. 

* Odpowiedni dla każdego typu, karnacji skóry i wszystkich obszarów twarzy.

* Zabieg „lunchowy” natychmiast po zabiegu można wrócić do czynności codziennych.

 

Jaki jest koniec tej opowieści? 

 

To nie bajka. Nie opis, który ma zachwycić. To spisane przeze mnie w 15 minut uczucia i reakcje Twoich poprzedniczek 🙂 To też powód, dla którego znajdziesz ten zabieg w Hamaku – gdybym ja się w nim nie zakochała, gdyby nie dawał tak wspaniałych efektów, gdybym nie widziała, że działa – nie byłoby go na liście ,,moich zabawek”. Kropka. 

 

Mam szczerą nadzieję, że udało mi się wyczerpać temat, a Ciebie nie zanudzić, że wiesz już wszystko, co jest Ci potrzebne do podjęcia decyzji, czy jest to zabieg dla Ciebie, czy nie. 

 

A może to doskonały pomysł na prezent dla kogoś Ci bliskiego? 

 

Pozostawiam Cię z Twoimi przemyśleniami 🙂 

 

Ten wpis przygotowała dla Ciebie: 

Kamila