Oxybrazja

Oxybrazja (lub oksybrazja), znana również jako peeling wodno-tlenowy, to delikatny i bezpieczny zabieg, polegający na intensywnym i bezbolesnym oczyszczeniu martwych komórek naskórka, dotlenieniu oraz nawilżeniu skóry. Metoda jest bezdotykowa i może być wykonana przy każdej cerze, nawet tej najbardziej wrażliwej.

Oxybrazja - na czym polega zabieg?

Oxybrazja należy do nowoczesnych metod rewitalizacji i regeneracji skóry. Dużą zaletą oxybrazji jest możliwość dodatkowego rozszerzenia zabiegu o sonoforezę, czy mezoterapię bezigłową dla wzmocnienia efektów. Dodatkowo na efekty oxybrazji nie trzeba długo czekać, są one bowiem widoczne już po pierwszym zabiegu.

Oxybrazja - cena zabiegu

 • Twarz  170 zł
 • Twarz + szyja + dekolt  250 zł

Do zabiegu otrzymujesz również ampułkę, maskę oraz masaż  

 

Oxybrazja - Dlaczego warto skorzystać z zabiegu?

Jeśli Twoim marzeniem jest idealnie gładka i oczyszczona skóra, wygładzona i napięta powierzchnia, wyciszenie zaczerwienień, a dodatkowo chcesz poczuć jak delikatna, jedwabista może być Twoja twarz to oxybrazja jest zabiegiem stworzonym dla Ciebie.

Ponadto! Wyobraź sobie gorące wakacyjne klimaty z ponad 30-stopniowym upałem i słońcem zalewającym ulice miast. Gorąco! Oxybrazja latem to strzał w 10! Daje uczucie chłodu, dzięki odczuwalnej na powierzchni skóry morskiej bryzie i niesamowicie orzeźwia! Wyobraź to sobie i daj swojej skórze trochę wytchnienia! 🙂

czas

Czas zabiegu

 60-75 minut

 

koszt

Koszt

 170-250 zł

obszary

Obszar wykonania zabiegu

Twarz, szyja, dekolt

odstęp

Odstęp między zabiegami

 7-10 dni

 

ból

Znieczulenie

Brak

 

seria

Seria

3-6 zabiegów

 

Oxybrazja (lub oksybrazja) - Dodatkowe informacje o zabiegu

 • Utrata jędrności skóry
 • Skóra sucha
 • Skóra naczyniowa i wrażliwa
 • Skóra trądzikowa
 • Skóra szara i zmęczona
 • Delikatne zmarszczki
Jak każdy zabieg wykonywany u nas rozpoczynamy od szczegółowej konsultacji oraz analizy stanu skóry. Rozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach wobec efektów zabiegu. Opowiadamy o kolejnych etapach zabiegu, a Ty masz czas na zadawanie pytań, dzięki którym poddasz się zabiegowi w przekonaniu o słuszności jego wyboru. Następnie przechodzimy do przygotowania skóry i części właściwej zabiegu. W przypadku zabiegu oxybrazji bardzo ważne jest zabezpieczenie skóry głowy i linii włosów ręcznikiem, tak aby spływająca sól fizjologiczna nie sprawiała dyskomfortu podczas zabiegu. Oczy zabezpieczamy małymi okularami, pod którymi znajdują się płatki kosmetyczne, aby zwiększyć komfort zabiegu i zminimalizować odruch bezwarunkowy. Część właściwa zabiegu polega na pracy aplikatorem z rozproszoną solą fizjologiczną, która jest jałowym związkiem chlorku sodu w wodzie o stężeniu 0,9%. Wykazuje ona właściwości przeciwzapalne, łagodzące i nawilżające. Rolą tlenu w tym zabiegu jest przede wszystkim pobudzenie włókien kolagenowych i naczyń krwionośnych do regeneracji oraz zatrzymanie postępującego trądziku poprzez działanie odkażające. Zabieg wykonywany jest na naturalnych dla organizmu preparatach co gwarantuje bardzo duże bezpieczeństwo. W cenie zabiegu znajduje się również ampułka, maska kremowa i masaż. 
W zależności od tego czy oxybrazja będzie wykonywana na twarz, czy na twarz, szyję i dekolt zabieg wraz z konsultacją może trwać od 60 do 75 minut.

Zabieg oxybrazji można wykonać na samą twarz lub twarz wraz z szyją i dekoltem

Ilość zabiegów jest uzależniona od oczekiwanego efektu i stanu skóry, jest dobierana indywidualnie. Zwykle mieści się w przedziale od 3 do 6 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni, ale zabieg można wykonać również jednorazowo bez konieczności kontynuowania go w serii.

Podczas zabiegu odczuwalne są jedynie ,,uderzenia” o skórę maleńkich kropelek soli fizjologicznej, które w ten sposób ją oczyszczają. Tak więc zabieg oxybrazji jest całkowicie bezbolesny, chłodzi i koi skórę. Oxybrazja to jeden z najprzyjemniejszych zabiegów jakie można sobie sprawić, zatem nie ma w tym przypadku mowy o jakimkolwiek bólu. 

Skóra po zabiegu jest wspaniale wyciszona, ma ujednolicony koloryt, wyciszony stan zapalny, jest miękka, przyjemna w dotyku i głęboko nawilżona.

Nie ma specjalnych zaleceń pielęgnacji domowej po zabiegu. Oxybrazja to zabieg wykorzystujący naturalne dla organizmu preparaty, dając szybki efekt rewitalizacji bez okresu rekonwalescencji po wizycie. 

Oxybrazja nie jest zabiegiem na tyle inwazyjnym, aby była konieczność stosowania wysokich filtrów. Nie ma również konieczności unikania ekspozycji na słońce bezpośrednio po zabiegu, co czyni ten zabieg doskonałym w sezonie wiosna/lato. 

 • Nowotwory (poniżej 5 lat od odzyskania zdrowia)
 • Ciąża i okres karmienia piersią (przeciwwskazanie względne)
 • Epilepsja
 • Przerwana ciągłość naskórka w miejscu poddawanym zabiegowi
 • Infekcje w miejscu poddawanym zabiegowi
 • Aparat słuchowy
 • Poprawa krążenia krwi
 • Głębokie odżywienie i nawilżenie skóry 
 • Zwiększona jędrność 
 • Zwężenie porów
 • Wyrównanie kolorytu i struktury skóry