PoradySzczęście – kwestia wyboru
szczęście kwestia wyboru

Szczęście – kwestia wyboru

Szczęście to wybór

Brzmi jak nagłówek dobrego wpisu na blogu? 
Taki właśnie jest ten wpis – dobry!
 
Ma wszystko. Kochającego męża, dzieci, dobrą pracę, piękne mieszkanie i przyjaciół…Mimo to czuje, że czegoś jej brakuje, czegoś nieokreślonego. Sama jednak nie wie czego…
 
A jak jest u Ciebie? Miewasz takie myśli? A może znasz kogoś komu ciężko jest odnaleźć siebie? 
 
Wydaje się całkiem naturalne, że w pogoni dnia codziennego, siadając wieczorem na kanapie mamy wrażenie, że czegoś jednak w tym dniu zabrakło. Że dzień się kończy a chciałoby się coś jeszcze zrobić, tylko sił i czasu już brak. Albo mieliśmy coś zaplanowane, ale trzeba było z tego zrezygnować przez pracę, chorobę lub zdarzenie losowe. Z jakiegoś powodu tak właśnie miało być. Pamiętaj, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Kwestia tego czy wszystko akceptujemy, jakim jest, czy mamy szansę i wpływ na to, żeby coś zmienić? 
 
Czy chcemy mieć wpływ na to jak wygląda nasza codzienności? 
Najważniejsze to podjąć decyzję, czy biorę życie, jakim jest, czy jeśli czegoś mi brakuje, to zaczynam tego szukać. 
 
Krok 1 – Decyzja 
~Tak. Chcę zmian. 
Krok 2 – Zrozumienie
~Czego naprawdę mi brakuje. 
Krok 3 – Wdrożenie
~Realne działania, dzięki którym odnajdę pełnię szczęścia. 
 
Ale, ale… 
 
Czym jest pełnia szczęścia? Czy istnieje? Co daje mi poczucie szczęścia? 
 
Szczęśliwie każdy z nas jest inny i każdy szczęście upatruje w czymś innym 🙂 Dla jednego pełnią szczęścia będzie dobrze płatna praca, dla kogoś innego zdrowa, pełna rodzina a jeszcze dla kogoś innego to będzie wolność i swoboda podejmowania decyzji czy podróżowania.
 
Na liście rzeczy dających szczęście jest również między innymi: kino, teatr, spotkania towarzyskie, zajęcia dodatkowe rozwijające umiejętności personalne, treningi, wyjazdy, czy po prostu czas wolny z książką…
 
Od czego zacząć poszukiwanie upragnionego szczęścia? Szukać w innych ludziach,czy zacząć od siebie? Zdecydowanie polecamy zacząć od siebie. Jakiś czas temu przeczytałam: 
,,Tak bardzo pragniemy być z kimś, poznać kogoś, kto sprawi, że stanę się szczęśliwszym człowiekiem. Nic bardziej mylnego. Odnajdź szczęście w sobie i dopiero kiedy jesteś pogodzony i szczęśliwy sam ze sobą możesz obdarować szczęściem drugiego człowieka. Nie odwrotnie. Bądź szczęśliwy i dawaj szczęście dalej… 
 
To oczywiście model idealny, ale też realny. Jeśli właśnie teraz podejmujesz decyzję o wprowadzeniu zmian to super. Weź kartkę i długopis, zapisz w punktach, jak wygląda każdy Twój dzień w tygodniu. Dalej napisz wszystko, czego Ci zabrakło, a co może Cię uszczęśliwić. Włącz analizę, czy dam radę i czy chcę pomiędzy codzienne obowiązki dodać coś jeszcze? A może nie dodać tylko coś zastąpić? Może w środę, zamiast sprzątać, usiądę i przeczytam tę książkę, którą stale przekładam z kąta w kąt? Albo pójdę na kawę ze znajomym zamiast pracować w nadgodzinach? Możliwości jest wiele. Od czego zaczniesz?
 
Na koniec podpowiemy, że w Hamaku również rozdajemy szczęście garściami. U nas możesz wybierać szczęście na każdy dzień tygodnia:
  • Relaksujący masaż twarzy – w otoczeniu wyciszającej muzyki i aromaterapii
  • Głęboki masaż twarzy Endermololift – poczujesz jak każdy napięty mięsień odpuszcza
  • Geometrię brwi z henną pudrową – być może teraz i makijaż będzie zbędny
  • Laminację rzęs – i pożegnasz się z tuszem do rzęs
  • Opalanie natryskowe – po którym Twoje ciało będzie wyglądało jak świeżo po urlopie, zdrowo i naturalnie
  • Manicure i pedicure – który zrobimy dla Ciebie, a Ty wypijesz w tym czasie pyszny sezonowy napój
  • Depilację laserową – wyobrażasz sobie, że budzisz się rano i masz gładkie ciało i to bez konieczności używania maszynki do golenia? 
 
To oczywiście nie wszystkie nasze propozycje, ale tę formę szczęścia możesz mieć w cenach już od 70 zł 😉
 
Więcej zabiegów znajdziesz w zakładce oferta oraz na Booksy (http://hamakspa.booksy.com/).
Polecamy również kontakt telefoniczny, podczas którego odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy dogodny termin odbioru szczęścia w Hamaku
 
Przekonaj się jak smakuje szczęście w Hamaku – być może staniemy się początkiem Twoich zmian w dążeniu do pełni szczęścia.
 
Szczęście to kwestia wyboru!