Dalton Marine Cosmetics

Linia zabiegów Dalton Marine Cosmetics dostosowana jest do różnych typów cery oraz różnych problemów skórnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować zabieg do Waszych potrzeb.

Dalton Marine Cosmetics - morskie dziedzictwo

Wyjątkowe hasło tej marki nawiązuje do zadziwiającego podobieństwa składu mineralnego wody morskiej do osocza krwi i limfy. Wykorzytanie tych składników podczas zabiegów wpływa na ich efektywność terapeutyczną oraz wyjątkowe efekty jakie jesteśmy w stanie dzięki nim osiągnąć.

Dalton Marine Cosmetics - cena zabiegu

  • Oyster  280 zł
  • Extreme Lift  380 zł

Dalton Marine Cosmetics - linie zabiegów

W naszym salonie wykonujemy dwa zabiegi Dalton Marine Cosmetics:

Oyster – dla skór mieszanych, tłustych, zanieczyszczonych, świecących się

Extreme Lift – zabieg ekstremalnie liftingujący i wygładzający z trójwymiarowym efektem anti-aging

czas

Czas zabiegu

 60-90 minut

 

koszt

Koszt

280 zł – 380 zł 

 

obszary

Obszar wykonania zabiegu

Twarz, szyja, dekolt

 

odstęp

Odstęp między wizytami

7 dni

ból

Znieczulenie

 Brak

seria

Seria

 4 zabiegi

Dalton Marine Cosmetics - Dodatkowe informacje o zabiegu

Oyster: zmatowienie skóry, zmniejszenie porów, działanie przeciwstarzeniowe, poprawa strukturalna skór grubych, szorstkich, męskich, wyrównanie kolorytu skór wyświecających się

Extreme Lft: działanie liftingujące, napinające, redukcja napięcia mięśniowe, spłycenie zmarszczek, nawilżenie i odżywienie skóry, intensywna rewitalizacja, pobudzenie funkcji witalnych skóry

Jak każdy zabieg wykonywany u nas rozpoczynamy od szczegółowej konsultacji oraz analizy stanu skóry. Rozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach wobec efektów kuracji. Opowiadamy o kolejnych etapach zabiegu a Ty masz czas na zadawanie pytań, dzięki którym poddasz się zabiegowi w przekonaniu o słuszności jego wyboru. Schemat zabiegów pielęgnacyjnych od Dalton Marine Cosmetics opiera się na budowie podstawowej, tj. oczyszczenie skóry, tonizacja, peeling, intensywna pielęgnacja i pielęgnacja końcowa. W zależności od rodzaju cery i ustalonego planu działania można zabiegi rozbudowywać o dodatkowe maski i serum.

W zależności od wybranego zabiegu może on trwać od 60 do 90 minut.

Dalton Marine to zabiegi przeznaczone na pielęgnację okolicy twarzy, szyi i dekoltu.

Seria zabiegów to 4 spotkania w odstępach czasu co 7 dni. W przypadku zabiegów z linii Dalton Marine Cosmetics bardzo ważne jest, aby w miarę możliwości spotykać się dokładnie raz w tygodniu, tak by zabiegi miały szansę być wykonane w każdym cyklu przebudowy skóry. Dla podtrzymania efektów rekomendujemy zabiegi przypominające z częstotliwością 1 raz na 28 dni.

Absolutnie nie, zabiegi są relaksacyjne i odprężające z bardzo przyjemnymi nutami zapachowymi.

Zabiegi pielęgnacyjne od Dalton Marine Cosmetics są zabiegami, które nie wyłączają nas z codziennej aktywności. Skóra po zabiegu jest przyjemna w dotyku, miękka, nasycona, wzmocniona zostaje bariera ochronna. Zachęcamy do nie nakładania makijażu tuż po zejściu z fotela, tym samym dając skórze możliwość dalszej pracy. Przy skórach bardziej wrażliwych może pojawić się delikatne zaróżowienie, które powinno po krótkim czasie ustąpić samoistnie.

Codzienna pielęgnacja powinna być oparta przede wszystkim na konsultacji kosmetologicznej podczas wizyty i stosowana z wykorzystaniem odpowiednich produktów. Pielęgnacja skóry po każdym zabiegu powinna być oparta na zasadach: zmiany poszewki na poduszce w dniu wizyty, dla czystego środowiska, braku klimatyzacji wiejącej bezpośrednio na twarz, unikania gorącej pary podczas gotowania wprost na obszar zabiegowy, wymiany ręcznika do osuszania twarzy. Poza tym nie ma żadnych dodatkowych, specjalnych zaleceń.

Linie produktów nie wymagają stosowania kremów z filtrem, tak więc można stosować zabiegi od Dalton Marine Cosmetics przez cały rok. Jedynym wyjątkiem jest użycie produktów zawierających kwasy, w takim wypadku informujemy o należytym stosowaniu produktów z UV.

  • Przerwana ciągłość naskórka
  • Choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze
  • Zabiegi chirurgiczne w miejscach poddawanych zabiegowi
  • Opryszczka (w dniu wizyty)
  • Alergie na stosowane preparaty
  • Nowotwory (poniżej 5 lat od odzyskania zdrowia) (przeciwwskazanie względne)
  • Ciąża i okres karmienia piersią (przeciwwskazanie względne)

Oyster: zmatowienie skóry, zmniejszenie porów, działanie przeciwstarzeniowe, poprawa strukturalna skór grubych, szorstkich, męskich, wyrównanie kolorytu skór wyświecających się

Extreme Lift: działanie liftingujące, napinające, redukcja napięcia mięśniowe, spłycenie zmarszczek, nawilżenie i odżywienie skóry, intensywna rewitalizacja, pobudzenie funkcji witalnych skóry

Dalton Marine Cosmetics