Opalanie natryskowe

Pięknie opalona skóra już nie musi wiązać się z przekonaniem, że jest narażona na szkodliwe działanie promieni słonecznych i jej przedwczesne starzenie. Opalanie natryskowe to piękna, naturalna i długotrwała opalenizna przez cały rok bez smug i szkodliwego działania promieniowania UV.

Opalanie natryskowe - co wyróżnia zabieg?

Opalanie natryskowe Fake Bake jest idealne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn pragnących zdrowej i pięknie opalonej skóry w bardzo krótkim czasie. Cała procedura trwa maksymalnie 60 minut, a opalenizna utrzymuje się około 10 dni.

Jest to bezpieczna forma opalania dla kobiet w ciąży, matek karmiących oraz osób, które z jakichkolwiek powodów nie mogą wystawiać się na promienie UV, np.: bardzo jasny fototyp skóry, alergie czy inne problemy dermatologiczne.

Opalanie natryskowe - cena zabiegu

Panie
 • Całe ciało (bez peelingu)  180 zł
 • Całe ciało (z peelingiem)  200 zł
Panowie
 • Całe ciało (bez peelingu)  250 zł
 • Całe ciało (z peelingiem)  300 zł

Opalanie natryskowe - Dlaczego warto skorzystać z zabiegu?

Jeśli lubisz swoje ciało lekko opalone i zdrowo wyglądające nie tylko w wakacje – opalanie natryskowe Fake Bake jest właśnie dla Ciebie! Co cenimy sobie w opalaniu przy użyciu produktów marki Fake Bake?

Czas trwania zabiegu! Już po godzinie możesz wyjść od nas z piękną opalenizną i idealnie wygładzoną skórą po wcześniej wykonanym przez nas peelingu!

Efekt widoczny na zawołanie! Od teraz nie musisz już wylegiwać się całymi dniami na słońcu i narażać swojej skóry na promieniowanie!

Zdrowie! Bezpieczne opalanie w oparciu o przetestowane składniki to dla nas podstawa wyboru marki, której ufamy!

czas

Czas zabiegu

 45-60 minut

 

koszt

Koszt

 180-300 zł

 

obszary

Obszar wykonania zabiegu

Całe ciało

 

odstęp

Odstęp między wizytami

 10-14 dni

ból

Znieczulenie

Brak

seria

Seria

Brak

Opalanie natryskowe Fake Bake - Dodatkowe informacje o zabiegu

Tylko i wyłącznie chęć posiadania pięknie opalonej skory! Niezależnie od tego, czy nie możesz korzystać ze słońca ze względu na problemy zdrowotne, czy okazało się, że w najbliższy weekend wypada ci wielka impreza, możesz cieszyć się ciemniejszą skórą w zaledwie kilka chwil!

Etap 1 to Twoje przygotowanie w domu:
 • Depilacje ciała wykonaj na 2/3 dni przed zabiegiem, unikniemy w ten sposób pojawienia się ciemnych kropeczek na skórze.
 • Tuż przed wizytą u nas weź dokładny prysznic, nie korzystaj po jego wykonaniu z balsamu, dezodorantu, perfum i nie wykonuj makijażu.
 • Jeśli masz tendencje do występowania rozszerzonych porów – prysznic zakończ zimna woda.
 • Nie używaj produktów opalających na tydzień przed zabiegiem.
Zabieg w zależności od wybranej opcji (z peelingiem / bez peelingu) rozpoczynamy od konsultacji, podczas której usłyszysz od nas najważniejsze pytania. 
 • Ile ma Pan/ Pani czasu po zabiegu na rozwinięcie się opalenizny?
 • Z jakiej okazji chcesz się opalić?
 • Jaki strój i jego kolorystyka będzie dominująca w tym ważnym dniu? Biała czy czerwona suknia?
 • Jak intensywną opaleniznę chcesz uzyskać? Delikatną, czy jak po 2 tygodniowym urlopie na Malediwach? 🙂 
Po rozmowie ustalamy dobór preparatu i rozpoczynamy przygotowanie ciała pod opalanie natryskowe Fake Bake.
W opcji z peelingiem jest on pierwszym etapem, tak by pozbyć się wszystkich suchych, białych skórek, dla równomiernego rozłożenia preparatu. 
W kolejnym etapie przyklejamy „klapeczki” pod stopy, tak by cała górna część stopy była odkryta, nakładamy balsam na miejsca najbardziej newralgiczne, czyli dłonie, stopy, łokcie i kolana. 
Po takim przygotowaniu jesteś gotowa lub gotowy do opalania! Jeszcze tylko ostatnie sprawdzenie ustawień ,,pistoletu” i możemy działać! Zabieg wykonujemy w pozycji stojącej w namiocie zabiegowym. Stojąc nie przejmuj się kompletnie tym, że nie pamiętasz pozycji, wytłumaczymy wszystko oraz będziemy ustawiać tak, by wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo. Powiew powietrza z pistoletu ochładza i wysusza preparat, by nie doprowadzać do powstawania zacieków, natomiast istotne jest to, aby stać w miarę „szeroko”, a żadna z części ciała się nie stykała, tylko miała swobodę własnej przestrzeni. Na koniec opalania oglądamy ciało z każdej strony i pod każdym kątem upewniając się, że mamy idealnie rozprowadzony kolor. Teraz to w zasadzie już wszystko, preparat zaczyna powoli schnąć (tu też istotne są LUŹNE, CIEMNE i DŁUGIE ubrania – więcej informacji znajdziesz w zakładce jak powinno się dbać o skórę po zabiegu), a Ty możesz lecieć do domu 🙂 

Opalanie natryskowe Fake Bake w zależności od wybranej opcji trwa albo 45 minut (w wersji bez peelingu), zaś zabieg z peelingiem całego ciała trwa maksymalnie do 60 minut

Całe ciało, z twarzą lub bez, ewentualnie same nogi – decyzja należy do Ciebie! 🙂 W przypadku pojawienia się pytań czy wątpliwości służymy pomocą, odpowiadamy i uzasadniamy nasze podpowiedzi praktyką w oparciu o Twoje potrzeby. 
Życie lubi zaskakiwać zatem czasami zdarzają się sytuacje, w których opalenizna słoneczna podkreśla niekoniecznie to co byśmy chcieli np. wycięcia w koszulkach czy linie spodenek na ciele. Opalaniem natryskowym jesteśmy to w stanie trochę wyrównać. Nie zawsze da się to idealnie pokryć, natomiast jesteśmy w stanie zmniejszyć kontrast koloru w tych miejscach. Jeśli Twoją potrzebą jest opalanie np. samych nóg, bo dopiero co rozpoczął się sezon wiosenny, nie ma problemu, skontaktuj się z nami, a wymyślimy idealne rozwiązanie.
Dla efektu docelowego, czyli posiadania wymarzonego koloru, wystarczy jeden zabieg. Nie ma tu konieczności wykonywania serii zabiegowych. 
Czas utrzymywania się preparatu na skórze to średnio 10 dni. Są osoby u których ten czas wydłuża się nawet do 14 dni, jeśli dokładamy wszelkich starań w pielęgnacji domowej, podtrzymującej trwałość koloru. W okresie końcowym, kiedy preparat zaczyna schodzić, polecamy wykonać peeling całego ciała, w celu pozbycia się pozostałych resztek. Po takim czasie, jeśli istnieje potrzeba można zabieg wykonać ponownie 🙂
Jeśli chcesz mieć stale pięknie opalone ciało, spotykamy się ze średnią częstotliwością co 10-14 dni.

Absolutnie nie, jedynym wrażeniem, które może być niezbyt komfortowe, to uczucie chłodu na ciele podczas osuszania skóry – zmarźlaczki tego nie lubią 😉

Skóra bezpośrednio po zabiegu ma na sobie preparat, do kilku godzin po opuszczeniu gabinetu może być ona lekko klejąca. 
W tym czasie preparat się wchłania i zaczyna utleniać, im dłużej trwa przerwa od opuszczenia gabinetu do pierwszej kąpieli, tym efekt zabiegu jest bardziej intensywny. Zalecenia co do czasu pierwszej kąpieli otrzymujesz u nas, gdyż jest to uwarunkowane użyciem konkretnego preparatu oraz oczekiwań wobec koloru ostatecznego. 
Od momentu wyjścia z gabinetu po zabiegu Fake Bake, aż do pierwszej kąpieli nie należy:
 • Drapać się, dotykać, czy przytulać 😉 w miejscach poddawanych zabiegowi, czyli zazwyczaj całym ciele. 🙂
 • Mieć kontaktu z wodą i mokrymi preparatami ponieważ części ciała, które „zmyją” się wcześniej, nie będą miały równie intensywnej opalenizny.
 • Wykonywać czynności powodujących bardziej intensywne pocenie np. trening.
 • Zabierz z sobą na zabieg: LUŹNE, CIEMNE, ubrania z DŁUGIMI nogawkami i rękawami, daje to bezpieczeństwo okrycia każdej części ciała warstwą materiału i nie pozwala na zwiększone wytwarzanie ciepła w miejscach styku ze skórą.
 • Pij tylko przez słomkę.
 • Pozostaw związane włosy.
 • Ogranicz aktywności fizyczną.
 • Wszystko do czasu pierwszego prysznica.
 • Wszelkie zabiegi kosmetyczne należy wykonać 2/3 dni przed opalaniem (manicure, pedicure, wosk, czy zabiegi pielęgnacyjne na twarz lub ciało).
 • Po określonym czasie działania preparatu na skórze, czas na prysznic. 🙂 Spłucz całe ciało letnią wodą, następnie umyj je dokładnie płynem do higieny intymnej. Nie stosuj tłustych żeli do kąpieli, ani tłustych balsamów do ciała – mogą one prowadzić do nierównomiernego schodzenia opalenizny.
 • Pierwsze 24 godziny po kąpieli nie stosuj w ogóle balsamów. Opalenizna rozwija się do 24 godzin po zabiegu, więc daj sobie chwilkę na ocenę koloru.
 • Po każdej kąpieli skórę wycieraj delikatnie ręcznikiem, każde tarcie będzie skutkowało ściąganiem preparatu.
 • Nawilżaj skórę preparatami lekkiej konsystencji. Zalecamy mgiełkę Fake Bake Mistifier (dostępna w naszej recepcji).
 • Unikaj aktywności fizycznej w dniu zabiegu i 24 godziny po pierwszym prysznicu. Każda większa aktywność będzie skutkowała zwiększonym poceniem się, a co za tym idzie szybszym schodzeniem opalenizny. Jeśli zależy Ci na idealnej opaleniźnie na konkretną okazję, ogranicz czasowo aktywność fizyczną do minimum. Ta sama sytuacja wiąże się z: gorącymi kąpielami, sauną, basenem czy masażami olejami. 
 • Stany chorobowe: wirusowe, grzybicze, bakteryjne
 • Łuszczyca, egzema w fazie aktywnej
 • Uczulenie na składniki preparatu

Skóra zdrowa i pięknie opalona w niespełna 60 minut! Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać delikatny efekt, czy intensywny jak po 3 tygodniowym pobycie na Malediwach – z Fake Bake nie ma rzeczy niemożliwych 🙂 Wyczarujemy Twoją wymarzoną opaleniznę! 🙂 

Opalanie natryskowe Fake Bake - Domi